Trezor Midi

Kód: 3992 3993 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: SAFE
2 750 Kč 4 620 Kč od 2 750 Kč
do 14 - 21 dní do 14 - 21 dní Zvolte variantu
Varianta
Nabízíme bezpečnostní trezor s číselným zámkem, nebo s otisky prstů.
 

Vnitřní rozměry: Š 375 x H 235 x výška 295 mm.

Vnější rozměry: Š 380 x H 300 x výška 300 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chraňte své sbírky a cenné předměty před neoprávněným přístupem a krádeží pomocí našich nových trezorů.

Trezory jsou k dispozici ve 3 velikostech a jsou vyrobeny z masivní oceli. Stěny se skládají z 2 mm silné oceli, dveře o tloušťce 4 mm. 2 pevné ocelové šrouby zavírají dveře. Zámek je vyroben elektronickým kombinovaným zámkem. Lze nastavit 3 až 8místné kombinace. LED diody indikují stav trezoru (otevřený, zavřený), stav baterie apod. Pokud třikrát zadáte nesprávný kód, trezor zůstane automaticky zavřený. Součástí dodávky jsou 2 „hlavní klíče“ pro ruční otevření trezoru a 4 baterie AA Mignon pro kombinovaný zámek.

Trezory jsou opatřeny 2 otvory pro šrouby na zadní stěně pro snadnou montáž, např. Na zeď nebo do skříně. Zahrnuty jsou také příslušné šrouby a hmoždinky. Trezory jsou malovány nenápadně světle šedou barvou a vyznačují se příznivým poměrem ceny a výkonu, a nabízejí tak „bezpečnost za dostupnou cenu“.

Tato bezpečná řada je k dispozici také s inovativním systémem otevírání otisků prstů. Lze vložit až 99 otisků prstů. Chcete-li trezor otevřít, stačí položit prst na malou skenovací oblast. Tento otisk prstu se porovnává s uloženými výtisky a pokud se shodují, trezor se otevře. Díky nejnovější technologii tento trezor rozpozná dětské prsty, suché nebo mokré prsty. Pokud jsou zadány 3 nesprávné údaje o otiscích prstů spustí se funkce automatického zamykání.

Vnitřní rozměry: Š 375 x H 235 x výška 295 mm.

Vnější rozměry: Š 380 x H 300 x výška 300 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: